İkizler Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Categories İkizler BurcuPosted on

Brigham Young, her erkeğe bir kaç kadın gerektiğini savunduğu zaman, gizlice hep bunun heyecan verici bir fikir olduğunu mu düşünmüştünüz? Gizliden gizliye hep Doğulu hükümdarların haremine imrenmiş miydiniz? Romantik Walter Mitty’ nin hayalleriyle yetinmek zorunda değilsiniz. İkizler burcundan bir kızla evlenin, olsun bitsin.

İkizler Burcu Kadını Kişiliği
Tabi, bir küçük sorun var. ikizler burcu kadını ile harem arasındaki fark, bu kızın açıkça cinsel zevklere pek ilgi duymamasıdır. O’nun, kendini ihtirasa ya da herhangi başka şeye ciddi şekilde kaptıracak kadar uzun süre bir yerde durması zordur. O’nun zihni sürekli olarak orada burada dolaşır durur, ve aynı anda bir sürü yorum ve eleştiri yapar. Ancak, biraz daha derine bakın. Bir ikizler burcu kadını içinde bir yere gizlenmiş olan romantik biri vardır. Zihinsel, ruhsal ve fiziksel zevklerini tam bir uyum içinde uyarabilirseniz, yoğun bir cinsel ihtirasa sahip olacak biri… ikizler burcu kadını kişiliği içinde bulunan çeşitli kadınların size verdiği mutluluğu bozmadan, O’nun bu yönünü nasıl geliştireceğiniz konusu sorun oluşturabilir. Bir ikizler kızının birkaç kadına bedel olduğunu söyleyebilirim. Ancak, bunları sınıflandırmak için gerekli olan yüksek matematik ile uğraşıp uğraşmamak sizin bileceğiniz iş. Her bireysel olay birbirinden farklıdır.

İkizler Burcu Kadını İlişkileri Nasıldır?
Bu kadının yaşı, O’ndan ne bekleyebileceğiniz konusunda önemli bir ipucudur, çünkü, olgunluğa erişinceye kadar, gönül ilişkileri ikizler burcu kadını için oyundan başka birşey değildir, inanılmaz derecede maymun iştahlı ve ne yapacağı belli olmayan biri olabilir. Önceleri sizin gülümseyişiniz, sesiniz ve hatta yürüyüş biçiminizle kendinden geçebilir. Sonra bu kendinden geçiş tersine döner ve çoraplarınızdan saçınızın biçimine kadar herşeyinizi öylesine zekice ve keskin bir alaycılıkla eleştirir ki, aldığınız yaralar için tentürdiyot gerekebilir. Şimdi, bu sizin bir ikizler kadınına talip olmanıza engel olmasın. Unutmayın bir yerine en az iki kadın alıyorsunuz; bu da pek kolayca vazgeçilecek bir alışveriş olmasa gerek.

İkizler Burcu kadınları göründükleri kadar kalpsiz değillerdir. Sahip oldukları çok hareketli hayal gücüyle pek çok hayal kurarlar. Romantiz, bunları ifade ettikleri en kolay yoldur, ikizler burcu kadınının başka kadınlardan en az iki kat daha fazla anlatacak şeyleri vardır. Bir ikizler erkeği yapımcı, şarkıcı, avukat, aktör, satıcı ve aynı zamanda birkaç yönetim kurulunun başkanı olabilir ve kendisini sonsuza kadar çeşitli şekillerde ifade edebilir. Ama bir kadın bu kadar olanaklara sahip değildir, olursa da biraz kaprisli sayılır. Kim demiş Merküri kızları meslek sahibi olmazlar diye. Olurlar. Hem de hemen hemen hepsi. Ama bugünkü toplumsal koşullar altında bir meslek, ikizler burcu kızına onbinlerce teorisini denemesi ve duygusal jimnastiklerini yapması için romantik bir ilişki kadar çok olanak vermez.

İkizler Burcu Kadını Güzel midir?
Güzellik görecelidir, net bir cevap verilemeyecek bir sorudur bu. İkizler burcu kadını güzel midir? Güzel olmasa da o kadar hareketli, cana yakın, enerjik ve neşelidir ki ki genetik etkenler onu fiziki olarak güzelleştirmemiş olsa bile bu enerjik yapısı ile sizi etkilemesini çok iyi bilir. İkizler burcu Merkür etkisi altındadır ve herkesle çok hızlı uyum sağlama yeteneğinden dolayı herkese kur yapıyormuş gibi algılanabilir. Bakış açınıza göre tüm ikizler burcu kadınları tabiki güzel olamayabilir ama ikizler burcu kadınlarının hemen hepsi kesinlikle çok enerjik, cana yakın ve etkileyicidirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir