Boğa Burcu Kadını Nasıl Bir Kadındır? Tüm Özellikleri

Categories Boğa BurcuPosted on

Birçok yönlerden Boğa burcu kadını dünyanın tuzu, her erkeğin aradığı ve nadiren bulduğu, en değerli kalitelerin bir karışımıdır. Bu kadının güçlü bir erkeği ormana kaçacak kadar korkutabilen şiddetli bir öfkesi olabilir, ama iyice çileden çıkarılmadıkça gazaba gelmeyecektir. Genel olarak, her insanın sabrını taşıracak kadar damarına basmazsanız, ya da kader eline gerçekten çok kötü kartlar vermezse, Boğa burcu kadını hayat oyununu hayran olunacak bir sükunetle oynayacaktır.

O’nun riyasız, açıksözlü dürüstlüğü; normal kadınca aldatmacalar ve gözyaşlarıyla karışarak bozulmamıştır. Birçok Boğa burcu kadını, birçok sert erkekten daha çok mertliğe ve cesarete sahiptir, ama kendi cinsiyetine yeterince güvendiği için, eğer bu göreve talipseniz, aile reisliğini size bırakacaktır. Eğer bu işi beceremezseniz, kontrolü ele alıp işleri kendisi idare edebilir. Ancak, öbür şekli çok daha fazla tercih eder.

Boğa burcu kadını, gerçek bir erkek aramaktadır. Çünkü O, gerçek bir kadın olduğunu bilmektedir ve bununla gurur duymaktadır. O’na göre, kadın olmak ille de ıslah olmaz bir flört, boş kafalı biri, ya da kendi yolunu bulmak için çaresiz numarası yaparak miyavlayan bir kedi yavrusu olmak değildir. O’nun kendine has bir kafası olduğunu çok geçmeden anlarsınız; ve bu kafa, bir amaca ulaşmak için ağlayıp sızlayarak, çevresindekileri rahatsız edici davranışlara sığınmaya gerek duymayacak kadar güçlüdür.

Vasat bir Boğa kadınının yapısında, bir gurup atı tutmaya yetecek kadar kendi kendini kontrol gücü vardır; eğer bu gücü kullanmak isterse ki istemesini dileyelim. Koç, Aslan veya Ay etkisi almışsa, arada sırada zalimleşebilir, ya da sık sık öfke fırtınaları koparabilir. Doğum haritasında güçlü Balık veya ikizler etkisi varsa hiç yerinde duramayacak kadar hareketli ve aynı zamanda kararsız olur…

Ancak, tipik Boğa burcu kadını çoğu zaman her yerde kendi disiplinini kullanır, iyi ki öyle, çünkü O’nun normal olarak sakin olan dış görünüşü biraz disiplin gerektiren şehvetli bir yapıyı gizlemektedir.

Boğa Burcu Kadını Güvendiklerine Sadık Kalır
Erkekler O’nun, iyi niyetle herkesi olduğu gibi kabul etme eğilimini takdir ederler. Kongo’daki bir çeşit sineği inceleyen bir bilim adamıyla, sirkteki gösteride kılıç yutan adam O’nun için birdir. Her ikisi de kendi işlerini yapıyorlar; şarlatan değiller, O’nun için önemli olan da budur. Yakın arkadaşları anlaşılmaz yaratıklar olabilirler. Ama onlar gerçek insanlardır; içi doldurulmuş gömlekler, ya da heykeller değil. Hoşlanmadığı birine rastladığı zaman, onu mahvetmek veya ideallerini ve niyetlerini tehlikeye atmak için büyük bir kampanya açmaya kalkışmaz. Boğa burcu kadını düşmanlarına soğuk bir ilgisizlik gösterebilir, ama sizi bir dost olarak kabul etmişse, yaşamınızın tüm iniş çıkışlarında size bağlı kalacaktır. O’nun size bağlı kalma azmini görülmeye değerdir.

Bir Boğa burcu kadını sizin için bayrak direğine tırmanabilir, hapse girebilir; veya saçlarınıza papatyalar takabilir. Siz O’nun arkadaşısınız, ne yapıp edip sizin hareketlerinizi haklı çıkaracaktır. Burada dikkat etmeniz gereken küçük bir nokta var. O’nun bu körü körüne bağlılığına ve şaşmaz sadakatine sizin de karşılık vermenizi bekleyecektir. Karşılığında siz de tüm varlığınızı O’na adamazsanız, kasvetli, karanlık bir kırgınlık bulutu gibi bir köşeye çekilip surat asacaktır.

boğa burcu kadını nasıl bir kadındır, kıskanç mıdır
Boğa Burcu Kadını Kıskanç mıdır?
Ne var ki, bu kıskançlıkla aynı şey değildir. Vasat bir Boğa burcu kadını, erkeklerin kızlara bakma hobisini hoşgörüyle karşılayabilir. Koç veya Aslan burcu kadını gibi güzel bir kıza açıkça her hayranlık gösterişinizde öfkeden morarmayacaktır. Boğa’yı öfkelendirmek için, iyi bir kız arkadaşa rastgele gösterilen bir yakınlıktan veya yanağına kondurulan bir iyi geceler öpücüğünden daha fazlası gerekir. O’nun dürüst bir oyun anlayışının sınırlarını aşarsanız, paniğe kapılabilir, ancak sınır çizgisi cömert çizgilerle çizilmiştir. Tipik bir Boğa öfkesiyle infilak etmesi için, O’nun şu ya da bu şekilde gerçekten duvara kıstırılmış olması gerekir. Keyfinize bakıp şu çekici kasiyere göz kırpabilirsiniz, ancak O’nun sabrını fazla denemeyin. Sınırsızmış gibi görünse de, onun da bir sınırı vardır.

Boğa Burcu Kadını İlgi Alanları
Bu kadınlar tümüyle zeka isteyen amaçlara yönelmemişlerdir. Bu Boğa burcu kadının zeki olmadığı anlamına gelmez. En zeki erkekler ve kadınlarla zeka yarışına girebilir, ancak hırslı bir şekilde izafiyet teorisini hesaplamakla veya çapraşık konuları araştırmakla ilgilenmez. Birkaç üniversite bitirmiş olmak O’nu çok fazla etkilemez. Saygısını kazanmak için sadece biri yeterlidir. Pratik bir sağduyu ve herhangi bir konunun esaslarını kavrama yeteneği, O’nun için, esastır. Ama tipik bir Boğa kızı filozofların eserlerini okuyan bir entelektüel değildir, karışık ideolojiler de O’nun başlıca ilgi alanı olmaktan uzaktır.

Boğa burcu kadını, sağlam, pratik düşünen, gösterişli kafa sporlarına özenmeyen bir insandır. Ayakları sımsıkı toprağa bağlıdır ve sağlam basan topuklarının kesinlikle kanatları yoktur. Boğa burcu kadınları nadiren huzursuzdur, dengelerini iyi korurlar. Boğa’nın perspektifi, normal olarak, hiçbir eğilip bükülme, dönme ve bozulma göstermeden, dosdoğru ve dürüst yapısını korur (İkizlerdeki Ay O’nun biraz hızla dönmesine neden olsa bile ).

Boğa kızı kesinlikle fiziksel bir yaratıktır. Bu hiç kuşkusuz sizi ilgilendirir. Ama O’nu ilgilendirmek için, birşey veya bir fikrin O’nun çok iyi ayarlanmış duyularına hitap etmesi gerekir. “Bu O’nun için iyidir“, “herkes böyle yapıyor“, “herkes ne der” gibi sözleri duymak bile istemez. Bu tür palavralar O’nun esnemesine neden olur. O’nun içtenlikle heyecanlanarak karşılık vermesi için, yaptığı herşeyden fiziksel bir zevk alması gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir