Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Categories Akrep BurcuPosted on

23 Ekim 21 Kasım tarihleri arasında doğanların burç grubu akreptir. Akrep burcu erkeği için ilk söyleyebileceğimiz şey çekiciliğidir.. Akrep burcu erkeği her ortamda esprisi, hoşgörüsü, kendini bilen tavırları ve özgüvenli haliyle dikkat çekecektir. Akrep burcu erkeği çok tutkulu bir aşıktır..

Yaşayıp yaşayabileceğiniz en tutkulu aşkı akrep burcu erkeğinde tadabilirsiniz. Fakat buna rağmen ilişkilerinde zorlayıcı bir tavır takınabilirler. Aşırı kıskanç oldukları bilinmektedir. Kendilerine olan fazla özgüvenleri yüzünden rakip gördükleri başka bir erkek olduğunda kavgacı bir tavır takılabilirler..

Akrep burçları hayatındaki kadınları çok önemser ve çok sık aşık olmazlar. Hayatındaki kadını mutlu etmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Bunun yanı sıra akrep burcu ailesinde özellikle annesine çok düşkündür. Hayatına annesine benzeyen kadınları almaya özen gösterir. İkili ilişkilerde her ne kadar mutlu olursa olsun ailesi sevdiği kişi tarafından benimsenmediğinde hırçın olabilirler. Bu yüzden eğer akrep burcuna sahip bir erkeği hayatınıza alacaksanız en az sevdiğiniz kadar ailesini de sevmeniz gerektiğini unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir